AKTUALNOŚCI

Xiaomi wycofuje Mi 9 ze sklepu internetowego w Chinach. Czego możemy oczekiwać od następnego flagowca, Xiaomi Mi 10?

xiaomi mi 9

Koniec tego 2019 roku jest tuż za rogiem, a wraz z tym, jak tylko wejdziemy w 2020 r., Zaczniemy widzieć, co będzie kolejnym okrętem flagowym Xiaomi. W tym przypadku mówimy o Xiaomi Mi 10, wysokiej klasy urządzeniu, które może oznaczać przed i po w firmie, i które może być również gotowe do pojawienia się, jak tylko zacznie się w przyszłym roku po wycofaniu Mi.com z Mi.com . w Chinach.

W ubiegłym roku nie przestaliśmy obserwować bardziej niż niezwykłej ewolucji Xiaomi, nie tylko pod względem projektu i wydajności, ale także nieznacznego wzrostu ceny jego urządzeń, które w większości przypadków zapewniają lepsze komponenty lub postęp technologiczny.

Właśnie dlatego Xiaomi Mi 10 może oznaczać przed i po firmie, wprowadzając nowe niespotykane wcześniej technologie, takie jak ekran 120 Hz lub najlepszy aparat na rynku dzięki najnowszym osiągnięciom w tym sektorze, dając przykład Moja notatka 10.

Niezależnie od tego, czy zbieramy najnowsze plotki, czy nawet wyobrażamy sobie, czego oczekujemy od następnego flagowca Xiaomi, pozostawimy naszą wizję przyszłości tego, czego powinniśmy oczekiwać od tego nowego smartfona.

Xiaomi Mi 10, połączenie Mi 9T Pro i Mi Note 10

Jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie słowa Lu Weibinga, który powiedział, że jest jeszcze za wcześnie, aby zobaczyć komercyjną technologię aparatu selfie pod ekranem, następna Xiaomi Mi 10 powinna być podobna do tego, co wynikałoby z kombinacji Xiaomi Mi 9T Pro i Mi Note 10.

Ponadto, biorąc pod uwagę trend rynkowy polegający na wprowadzeniu wersji „standardowej” i „pro”, Mi 10 może przybyć obok wycięcia w kształcie kropli wody lub nawet aparatu do selfie wbudowanego w ekran, podczas gdy Mi 10 Pro prowadzić do smartfona z wysuwaną kamerą, chodź … format bardzo podobny do OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro.

Podobnie, dziedzicząc mocny punkt Xiaomi Mi Note 10, oczekiwany Mi 10 mógłby mieć do pięciu kamer na plecach utworzonych przez główny czujnik SONY IMX 686 o rozdzielczości 60MP, ultraszerokokątny, dwa teleobiektywy i makro obiektyw Z przodu i skacząc z 20MP obecnego Mi 9, nowy flagowiec Xiaomi mógł zintegrować aparat 32MP.

Wyświetlanie co najmniej 90 Hz, Snapdragon 865 i do 12 GB pamięci RAM oraz 512 GB pamięci

Być może jednym z punktów, które są prawdopodobnie najbardziej pewne, są te związane z jego wewnętrznym sprzętem na poziomie procesora i pamięci. W tym przypadku nie ma prawie żadnych wątpliwości, że Mi 10 zintegruje Snapdragon 865, który Qualcomm przedstawi nam za kilka dni. Dzięki temu flagowiec Xiaomi powróciłby do pozycji na szczycie tabel AnTuTu.

Jeśli chodzi o przestrzeń dyskową i ponownie podążając za trendami rynkowymi oraz potrzebą dodatkowej przestrzeni dyskowej ze względu na wysoką rozdzielczość ich aparatów, najprawdopodobniej ten nowy smartfon osiągnie 512 GB przestrzeni dyskowej, w tym przypadku przynajmniej UFS 3.0. Ze swojej strony i w ten sam sposób 6, 8 i 12 GB pamięci RAM to trzy opcje, które prawie na pewno zobaczymy w Mi 10.

Advertisement

Ponadto, jeśli ponownie spojrzymy na konkurencję, jasne jest, że nadszedł czas, aby zwiększyć częstotliwość odświeżania flagowego ekranu Xiaomi. W tym przypadku Mi 10 powinien mieć co najmniej 90 Hz wyświetlacz AMOLED, z którym wszyscy bylibyśmy szczęśliwi, a nawet, co zaskakujące, częstotliwość, która osiąga 120 Hz.

Nie tylko więcej baterii, ale także szybciej

Oprócz szybkiego, Xiaomi Super Charge Turbo 100W będzie jednym z najbardziej wydajnych szybkich ładunków na rynku. Wiadomości uzależnione od Xiaomi

Nie ma wątpliwości, że jedną z najbardziej krytykowanych cech Xiaomi Mi 9 jest bateria 3300 mAh. Pojemność, która jest nieco mniejsza, biorąc pod uwagę resztę alternatyw, które znajdujemy na rynku z ręki Huawei lub Realme, które w przypadku Xiaomi Mi 10 można nieco zwiększyć.

W tym przypadku lub przynajmniej w dużej mierze oczekujemy od Mi 10, że jego bateria osiąga co najmniej 4000 mAh. Ponadto jego szybkie ładowanie powinno wynosić co najmniej 66 W mocy, ponieważ jeśli pamiętamy kilka dni temu, smartfon Xiaomi z tym rodzajem ładowania został wymieniony w chińskiej jednostce certyfikującej 3C.

Cena i kiedy można ją uruchomić

Biorąc pod uwagę tempo wprowadzania flagowców Xiaomi, Mi 10 zostanie zaprezentowany na początku 2020 r., A jego globalna wersja zostanie wprowadzona do sprzedaży w połowie marca, podobnie jak wówczas Mi 9.

Podobnie i po zobaczeniu ceny Xiaomi Mi Note 10, nowy flagowiec Xiaomi może zwiększyć swoją cenę, z 449 euro, które widzieliśmy na premierze Xiaomi Mi 9, do 549 euro jeszcze więcej za spodziewaną Xiaomi Mi 10.

Add Comment

Click here to post a comment