AKTUALNOŚCI

Xiaomi wprowadza na rynek najnowszą aktualizację MIUI 11.1

nowa aktualizacja MIUI 11.1

Xiaomi niedawno wypuściło swój nowy MIUI 11.1, który jest przyrostową aktualizacją w stosunku do Xiaomi MIUI 11. Nowa aktualizacja jest oparta na systemie Android 10, w przeciwieństwie do MIUI 11, który został wypróbowany i przetestowany zarówno dla Androida 10, jak i urządzeń Pie. Użytkownicy, którzy oczekują Androida 10, wydanie MIUI 11.1 powinno wydawać się bardzo oczekiwaną aktualizacją.

Nowa aktualizacja prawdopodobnie zostanie dostarczona na urządzenia takie jak Mi 8, Mi 8 Pro, Mi 8SE, Mi 9 Lite, Mi 9 SE, Mix 2S, Mi Mix 3, Mi 9T, Redmi K20, Mi CC9, Poco F1. Jednak pozostaje niejasne, czy aktualizacja zostanie wprowadzona również do Redmi Note 8 Pro. Aktualizacja zajmie trochę czasu, zanim zostanie wydana globalnie po pomyślnym przetestowaniu bez błędów.

Xiaomi MIUI 11.1: Funkcje, które powinieneś znać

Nowa aktualizacja oferuje „tryb Ultra Power Saving” dla kompatybilnych urządzeń. Włączony tryb pozwoli na tylko 5% spadku mocy dziennie. MIUI 11.1 wprowadza „tryb ostrości”, który jest nową funkcją Androida 10 wydaną w ramach Digital Wellbeing. Użytkownicy mogą włączyć ten tryb na okres od 20 do 90 minut. Tryb ten pomoże ci trzymać się z dala od słuchawki, abyś mógł skupić się na innych rzeczach.

Advertisement

Użytkownicy mogą korzystać z trybu awaryjnego i aparatu dopiero po aktywowaniu trybu ustawiania ostrości. Nowa wersja ma ulepszony wyświetlacz, który jest zawsze włączony, za pomocą którego użytkownicy mogą wstawiać dowolne zdjęcia na zawsze wyświetlanym ekranie. Aktualizacja testuje „Tryb światła słonecznego”, który rozjaśni ekran telefonu pod bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, nawet gdy automatyczna jasność jest wyłączona.

Użytkownicy mogą również zobaczyć nową funkcję animacji do przechwytywania zrzutów ekranu i natywne opcje wysyłania lub robienia zrzutów ekranu. Poza tym aktualizacja oferuje nowy ekran główny i wprowadza funkcję spania, która pomoże użytkownikom w śledzeniu snu. Wreszcie, dzięki aktualizacji Blokada aplikacji otrzymała przezroczyste tło, a kamera otrzymuje nowy tryb Vlog.

Add Comment

Click here to post a comment