AKTUALNOŚCI

Xiaomi Mi Bunny Smartwatch 2S zaprezentowany w Chinach, nowy smartwatch dla dzieci

xiaomi mi bunny smartwatch 2s

Xiaomi dodało teraz kolejny smartwatch o nazwie Mi Rabbit Children Watch 2S do swojego rosnącego portfolio. Jak sama nazwa wskazuje, firma koncentruje się na spektrum użytkowników dla swojej bazy użytkowników. Dla tych, którzy nie są świadomi, producent smartfonów ma już wiele dzieci dedykowanych smartwatche w swoim asortymencie. Tylko w listopadzie chińskiej marce udało się wprowadzić mnóstwo produktów w szerokim zakresie kategorii.

Zegarek dziecięcy Xiaomi Mi Rabbit 2S: cena, dostępność

Mi Bunny Smartwatch 2S Całkowicie nowy zegarek dla dzieci 2S ma cenę 199 juanów (około 29 USD). Produkt jest już dostępny od dzisiaj w Xiaomi Mall w Chinach. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych produktów, nie spodziewamy się, że ten trafi na inne duże rynki globalne w najbliższej przyszłości.

Xiaomi Mi Rabbit 2S Specyfikacje, funkcje

Zgodny ze specyfikacją zegarek dziecięcy Mi Rabbit 2S jest wyposażony w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 1,13 cala i rozdzielczości 240 × 240. Podobnie jak jego następcy, nowa iteracja jest zgodna z tą samą ideologią projektowania z okrągłym pokrętłem i miękkim wyglądem. Biorąc pod uwagę ogólny projekt i wybór materiałów, produkt powinien być wygodny w noszeniu przez dłuższy okres czasu. Ponieważ jest to produkt skierowany do dzieci, ma on funkcję pozycjonowania AI w czasie rzeczywistym. Ta funkcja może wskazywać dokładną lokalizację użytkownika i działa nawet w ustawieniach wewnętrznych, takich jak centrum handlowe.

Advertisement

xiaomi mi bunny smartwatch 2s xiaomi mi bunny smartwatch 2s

Aby uniemożliwić dzieciom majsterkowanie podczas zajęć, zegarek ma możliwość milczenia, pozwalając tylko na wiadomości SOS i sprawdzanie czasu. Ponadto zegarek jest wyposażony w zintegrowanego asystenta AI o nazwie kolega z klasy XiaoAI. Asystent może pomóc w odpowiedzi na różne pytania, odtwarzaniu muzyki i innych ogólnych rzeczach. Co ciekawe, asystent został zaprojektowany, aby pomóc dzieciom w nauce i wspiera odpowiedź encyklopedyczną. Wszystkie te są wspierane przez baterię 600 mAh zapakowaną w środku. Dzięki układowi o niskiej mocy zegarek oferuje siedem dni czuwania na jednym ładowaniu.

Redmi K30 będzie miał więcej konkurencji niż oczekiwano

Add Comment

Click here to post a comment