PORADNIKI

Powiadomienie Xiaomi MI Band 3 i MI Band 4 nie działa: Naprawiony

MI band 3 i Mi band 4

Po aktualizacji systemu Android 10 wielu użytkowników Mi Band napotykało problemy podczas odbierania powiadomień w zespole. W aktualizacji Androida 10 Google wydało wiele nowych funkcji i kilka poprawek błędów, aby poprawić ogólną jakość oprogramowania, ale działało to przeciwko użytkownikom Mi Band 3 i Mi Band 4.

Po zaktualizowaniu MIUI 11, który działa na Androidzie 10, większość klientów skarżyła się, że nie otrzymuje żadnych powiadomień z większości aplikacji. Dotyczy to aplikacji WeChat, WhatsApp, Facebook, Instagram i innych popularnych aplikacji. Nawet użytkownicy umożliwiają otrzymywanie powiadomień za pomocą powiadomień SMS.

Po wysłuchaniu skarg użytkowników Mi Band wreszcie Xiaomi odpowiedziała i obiecała naprawić problem. Poprawka dotyczy użytkowników MIUI 11, którzy muszą wprowadzić określone zmiany w smartfonie.

Postępowanie zgodnie z przewodnikiem krok po kroku

Krok 1 Użytkownicy MiUI 11 powinni zezwolić na przypomnienie o powiadomieniach w aplikacji Xiaomi Sports.

Advertisement

Krok 2 Aby rozwiązać problemy, otwórz Ustawienia MIUI 11 na smartfonie.

Krok 3  Wyszukaj „Powiadomienia” w szufladzie wyszukiwania.

Krok 4 wybierz „Prawa użytkowania powiadomień” i dotknij „Mi Sports App” z listy.

Na koniec otrzymasz wszystkie wiadomości z aplikacji na smartfony w Mi Band 3 i Mi Band 4. Nie zapomnij przypisać uprawnień do aplikacji Mi Sports w MIUI 11 (Android 10), aby otrzymywać powiadomienia.

Jest to szybka poprawka dla użytkowników smartfonów Xiaomi. Poinformujemy Cię, gdy pojawi się poprawka dla innych użytkowników smartfonów. Jeśli nie jesteś użytkownikiem Xiaomi i napotykasz ten sam problem, daj nam znać w polu komentarza poniżej.

Add Comment

Click here to post a comment