PORADNIKI

Pobierz narzędzie odblokowania konta Mi | Łatwo usuwaj weryfikację Mi Cloud

Pobierz narzędzie odblokowania konta Mi | Łatwo usuwaj weryfikację Mi Cloud

Pobierz narzędzie odblokowania konta Mi, aby ominąć konto Mi

Pobierz narzędzie odblokowania konta Mi: Spośród wszystkich popularnych nazw, które rozważamy na smartfony, rzeczywiście Xiaomi Mi okazał się jednym. Telefony Mi działają w systemie operacyjnym MiUi opartym na systemie Android.

Zapewnia czysty wygląd i płynne działanie z wieloma innymi interesującymi funkcjami. Jeśli masz smartfon Mi, musisz wiedzieć o koncie Mi.

Dzięki większej ilości technologii mamy więcej funkcji, a także jedną z funkcji bezpieczeństwa. Nadchodzi nazwa Twojego konta Mi Cloud.

Jak bardzo przydatne może być to konto w chmurze, czasami z pewnych powodów, takich jak skradziony telefon lub jeśli straciłeś telefon lub przywróciłeś ustawienia fabryczne przez pomyłkę, tracisz polecenie na koncie Mi. I pojawia się nasz mistrz dzisiejszego artykułu, narzędzie do usuwania konta Mi lub narzędzie do obejścia.

Co to jest narzędzie odblokowania konta Mi?

Narzędzie do odblokowywania konta Mi lub narzędzie do usuwania lub pomijania Narzędzie do usuwania lub pomijania weryfikacji Mi Cloud za każdym razem, gdy zapomnisz loginu i hasła do konta Mi. Za pomocą tego narzędzia można ominąć konto Mi lub wyłączyć konto. Są to jedyne dwie usługi dostępne w tej aplikacji.

Za każdym razem, gdy resetujesz urządzenie, przy pierwszym uruchomieniu musimy wprowadzić login poprzedniego konta ID Mi bez podawania danych, których nie możesz używać z urządzeniem. Teraz, aby ominąć to mamy dwie opcje, po pierwsze, wybierz zapomnieć hasło i odzyskać dane logowania, a jeśli nie pamiętasz dokładnego identyfikatora, możesz użyć tego narzędzia, aby ominąć konto Mi lub wyłączyć opcję konta Mi.

Za pomocą konta do przechowywania w chmurze możesz znaleźć zgubiony telefon, zdalnie wyczyścić całą komórkową transmisję danych, a także ustawić ciągłe alarmowanie telefonu. Jeśli kupujesz nowy telefon MI, zaloguj się na swoje istniejące konto MI. Wszystkie dane ze starego telefonu MI zostaną zsynchronizowane z nowym telefonem MI.

Wiele osób szuka narzędzia do usuwania konta MI, aby ominąć konto MI. Dzięki MI związanemu z telefonem Xiaomi możesz mieć dostęp do ich usług w chmurze, w których możesz synchronizować wszystkie dane telefonu komórkowego, takie jak kontakty, audio, wideo, wiadomości, notatki itp.

Co to jest bezpieczeństwo konta Mi i jak działa?

Dzięki najnowszym technologiom i terminowym modyfikacjom smartfony Mi są dostarczane z dodatkowymi wbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa. Możesz użyć tej funkcji zabezpieczeń konta Mi do ochrony własnych danych i informacji przed innymi ludźmi.

Kiedy dostaniesz nowy telefon Mi lub Xiaomi, poprosi Cię o aktywację konta Mi w celu ochrony urządzenia, danych, blokady ekranu i szyfrowania danych itp.

Po wprowadzeniu identyfikatora poczty i hasła aktywowano konto Mi. Teraz, jeśli spróbujesz wykonać reset fabryczny lub twardy reset, nie możesz tego zrobić, dopóki nie zalogujesz się na koncie Mi przy użyciu poprawnej kombinacji nazwy użytkownika i hasła.

W momencie przywracania ustawień fabrycznych lub resetu twardego wszystkie ustawienia wracają do domyślnych ustawień telefonu. Wszystkie dane użytkownika i dane telefonu zostaną wyczyszczone po twardym resecie, ale musisz wejść na konto Mi, aby ponownie skonfigurować urządzenie Mi.

Problem polega jednak na tym, co zrobisz, jeśli nazwa użytkownika i hasło do konta Mi będą niepoprawne. Pod tym warunkiem musisz wprowadzić poprawną nazwę użytkownika i hasło do konta Mi. W przeciwnym razie pojawi się błąd „to urządzenie może być powiązane z istniejącym kontem mi. Zaloguj się, aby aktywować to urządzenie”.

Co zrobić, jeśli zapomniałeś hasła do konta Mi?

Przychodzą chwile, gdy stracisz hasło lub jeśli w jakichkolwiek względnych okolicznościach przywróciłeś ustawienia fabryczne telefonu Mi. A jeśli chcesz ponownie korzystać z usług w chmurze Mi, wpisz dane logowania i uzyskaj dostęp do konta.

W takim przypadku musisz ominąć weryfikację chmury Mi, aby ponownie włączyć dostęp do urządzenia. Można to zrobić, usuwając całkowicie konto Mi. Narzędzie odblokowania konta Mi to najwygodniejsza i najskuteczniejsza metoda odblokowania konta.

W przypadku zapomnienia hasła nie ma się czym martwić. Możesz użyć opcji „zapomnij hasło”, aby odzyskać hasło do konta. Czasami może to jednak okazać się irytujące. Może się zdarzyć, że nie pamiętasz zarówno identyfikatora konta MI, jak i hasła.

W takim przypadku możesz pominąć proces weryfikacji konta za pomocą narzędzia odblokowania konta MI. Ten proces zapewnia bezpieczeństwo gwarancji na urządzenie.

Tutaj zapewniamy idealne do tego rozwiązanie robocze. Aby odzyskać hasło, nie musisz wykonywać skomplikowanych kroków. Zamiast tego możesz po prostu pobrać narzędzie odblokowania konta Mi.

Jest to małe oprogramowanie na komputer, które ułatwia ominięcie weryfikacji chmury Mi. Działa na wszystkich telefonach Mi, takich jak Mi Note 4, Redmi Note3, MI 4c, MI note pro, MI 5.

Narzędzie do usuwania konta Mi

Narzędzie do usuwania konta MI lub narzędzie odblokowania konta Mi to małe narzędzie do ominięcia konta w chmurze Mi. Jeśli urządzenie wyświetla powiadomienie, np. „To urządzenie może być powiązane z istniejącym kontem Mi”, możesz użyć narzędzia odblokowania konta Mi, aby usunąć blokadę z konta Mi.

Możesz usunąć blokadę konta w większości obecnych i przyszłych telefonów Xiaomi. Teraz pobierz najnowszą wersję narzędzia MI do odblokowywania konta i uzyskaj dostęp do wszystkich usług chmurowych świadczonych przez MI.

Advertisement

Obsługiwany system operacyjny Windows

Narzędzie odblokowania konta Mi jest kompatybilne z Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10. Narzędzie odblokowania konta Mi obsługuje wszystkie podane warianty systemu Windows. Możesz użyć tego narzędzia do odblokowania konta Mi na wszystkich wymienionych platformach i łatwo ominąć konto Mi.

Narzędzie do pomijania kont Mi jest bardzo przydatne, gdy zapomnisz identyfikatora i hasła do konta Mi. Przewodnik na temat korzystania z narzędzia do usuwania konta Mi wymieniono poniżej ze szczegółami w tym artykule. Czytaj dalej.

Narzędzie odblokowania konta Mi Pobierz plik Rar

NAZWA: MI KONTO ODBLOKUJ NARZĘDZIE
Rozmiar: 26 MB
Wersja: 2.2.406.5
Typ pliku: exe
Deweloper: Mobile Software Advance
Sformatuj: konto Mi Narzędzie odblokowania konta Rar
Kompatybilny z: Windows 10/8/7, Vista i XP

Narzędzie odblokowania konta Mi: Pobierz

Hasło
ourflashfile.com

Jak pobrać i zainstalować narzędzie do odblokowywania konta MI

Krok 1. Na początek pobierz narzędzie do usuwania konta MI z linku podanego na naszej stronie powyżej.

Krok 2. Teraz wyodrębnij plik zip na komputer.

Krok 3. Następnie otwórz plik i kliknij plik .exe, aby zainstalować to oprogramowanie.

Krok 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami i kliknij następną opcję.

Krok 5. Natychmiast zakończ wszystkie opcje konfiguracji.

Krok 6. Teraz możesz korzystać z narzędzia do usuwania konta MI na swoim urządzeniu.

Jak odblokować konto Mi za pomocą narzędzia odblokowania konta Mi

Do tej pory możesz mieć przegląd tego, czym jest narzędzie do odblokowywania konta Mi. Oto procedura wykorzystania tego wspaniałego użytecznego narzędzia.

Krok 1. Na początek zakładam, że mógł już pobrać i zainstalować narzędzie do odblokowywania konta Mi za pomocą kroków i linków podanych powyżej.

Krok 2. Zostanie pobrany plik zip, z którego będziesz musiał wyodrębnić oprogramowanie. Wcześniej musisz wyłączyć antywirusa.

Krok 3. Po rozpakowaniu pobranego folderu zip, uruchom „Miaccountunock tool.exe” jako administrator.

Krok 4. Teraz wyłącz smartfon Mi.

Krok 5. Następnie włącz go w tryb odzyskiwania. W tym celu będziesz musiał nacisnąć i przytrzymać przycisk zwiększania głośności i przycisku zasilania, aż w telefonie pojawi się opcja włączenia trybu odzyskiwania. Gdy zobaczysz logo Mi, zwolnij klawisz zasilania.

Krok 6. Teraz uruchom narzędzie Mi Unlock na komputerze i połącz telefon z komputerem za pomocą kabla USB.

Krok 7. Kliknij kartę Informacje w narzędziu Mi Unlock, a zobaczysz tam informacje o swoim telefonie.

Krok 8. Naciśnij opcję Bypass Mi Account.

Krok 9. Następnie telefon uruchomi się ponownie automatycznie.

Wniosek

To był cały przewodnik po narzędziu do odblokowywania konta Mi oraz o tym, jak pobrać narzędzie do odblokowania konta Mi, zainstalować je i ominąć konto Mi. Za pomocą tego procesu możesz łatwo ominąć swoje konto Mi Cloud. Mam nadzieję, że artykuł wam się przydał.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub masz pytania podczas całego procesu, powiadom nas o tym za pomocą komentarza w polu komentarza poniżej. Daj nam znać, jeśli utkniesz na dowolnym etapie lub procesie. Chętnie Ci pomożemy. Upewnij się także, że subskrybujesz nasz biuletyn, aby nie przegapić takich aktualizacji, sztuczek i wskazówek.

 

Tags

Add Comment

Click here to post a comment