PORADNIKI

Pobierz Google Installer APK dla urządzenia Xiaomi i Redmi

Instalator Google to najlepsza aplikacja do instalowania Gapps na dowolnym smartfonie Xiaomi działającym na MIUI 10 / MIUI 9. Ten Gapps jest dostarczany w pakiecie z różnymi aplikacjami, takimi jak Google Services Framework, Play Store, Gmail, Google+ itp. Wielu użytkowników miało podobno „ wymuś błąd zamknięcia ”podczas korzystania ze Sklepu Google Play pobranego z Mi App Store. Ponadto chiński dostawca Xiaomi pominął Sklep Play ze swojej pamięci ROM MIUI ze względu na niektóre chińskie zasady. Dlatego smartfony Xiaomi sprzedawane w Chinach nie zawierają Play Store. Dla wszystkich tych użytkowników jest prosty Instalator Google, który pomaga zainstalować Sklep Play, po czym można łatwo zainstalować dowolną aplikację innej firmy.

Ten Instalator Google będzie również przydatny podczas ponownej instalacji lub flashowania standardowej pamięci ROM MIUI (ROM stabilny lub programisty) lub innej niestandardowej pamięci ROM na smartfonach Xiaomi. Teraz będziesz miał wystarczający pomysł na temat korzystania z Instalatora Google. Zaletą aplikacji jest to, że została zaktualizowana do najnowszej wersji, która zapewnia nowe funkcje i obsługę większej liczby urządzeń.

Zgodne urządzenia: aplikacja działa dobrze z większością telefonów komórkowych Xiaomi, w tym Mi 9, Redmi Note 7 Pro, Mi Mix 2S, Redmi Y2, Mi Max 2, Redmi Note 6, Redmi 4X i inne.

Advertisement

Kluczowe cechy –

  • Zaktualizowano V2 popularnego Instalatora Google przez Erica Xianga;
  • Obsługuje oprogramowanie KitKat, Lollipop i Marshmallow;
  • Łatwa instalacja;
  • Usługi Google Play;
  • Sklep Google Play;
  • Google Services Framework;
  • Google Calendar Sync;
  • Synchronizacja kontaktów Google.

Pobierz Google Installer APK

Pobieranie

Jak zainstalować Instalator Google na urządzeniach MIUI:

1. Najpierw musisz pobrać plik z powyższego linku bezpośrednio na pamięć mobilną. W przypadku pobrania na komputer, przenieś to samo do urządzenia za pomocą kabla USB.

2. Upewnij się, że urządzenie akceptuje instalację plików .apks. Jeśli nie, przejdź do Ustawienia> Ustawienia dodatkowe> Prywatność> włącz Nieznane źródła (Kompletny przewodnik).

3. Teraz za pomocą dowolnego Eksploratora plików zlokalizuj plik .apk i zainstaluj, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

4. Gratulacje! Instalator Google został pomyślnie zainstalowany na urządzeniu Xiaomi.

5. Sprawdź nasz prosty przewodnik na temat Pobierz narzędzie odblokowania konta Mi 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt w poniższej sekcji komentarzy.

Add Comment

Click here to post a comment