AKTUALNOŚCI

Nowy patent ujawnia Xiaomi, aby objąć składaną obudowę składanego telefonu

Oczekuje się, że Xiaomi wkrótce uruchomi składany telefon. Nowy patent ujawnia, jak może wyglądać nowy składany telefon Xiaomi.

Xiaomi chce również dołączyć do składanego modnego telefonu. Firma nie będzie jednak podążać za projektami Huawei Mate X lub Samsung Galaxy Fold, ale Fold Razr Motorola. Xiaomi jednak doda swój styl do projektu. Zgodnie z nowymi patentami uzyskanymi przez firmę, mamy dobry pomysł na to, jak może działać składany telefon Xiaomi.

Patent, zasadniczo szkice nowego telefonu, ujawnia konstrukcję z klapką. Po otwarciu telefon wygląda jak każdy normalny telefon z dużym ekranem. Składany telefon ma pełniejszy ekran dzięki wyskakującym modułowi aparatu – co widać nawet w złożonej konfiguracji. Moduł działa również jako dodatkowy wyświetlacz do wyświetlania powiadomień, takich jak powiadomienia o połączeniach. Składana konfiguracja wydaje się znacznie bardziej złożona niż niektóre składane telefony, które widzieliśmy do tej pory.

Wygląda na to, że jest zgodny z niektórymi z ostatnich patentów uzyskanych lub zgłoszonych przez Xiaomi. Niedawno opatentowany projekt Xiaomi dla składanego telefonu z aż pięcioma wyskakującymi aparatami. Szkice pokazały, że telefon ma wyjątkowo cienkie ramki i nie ma wycięcia.

Advertisement

Na początku tego roku Xiaomi drażnił składany telefon, który był dość podobny do smartfona Samsung Galaxy Fold. 51-sekundowe wideo ujawniło prostokątny ekran (po pełnym otwarciu) z oprogramowaniem MIUI. Telefon został następnie nazwany Xiaomi Dual Flex lub Mi Flex.

Patrząc na ostatnie wycieki i opatentowany projekt, Xiaomi prawdopodobnie pójdzie dalej z konstrukcją z klapką. Samsung wprowadza również tę samą konstrukcję z Galaxy Fold 2, który ma zostać wprowadzony na rynek w lutym przyszłego roku.

Add Comment

Click here to post a comment