Gadżety

Nawilżacz Xiaomi Cena i przegląd

Nawilżacz Xiaomi Cena i przegląd

Chociaż większość popularności Xiaomi pochodzi z branży smartfonów i gadżetów, faluje również w przestrzeni urządzeń domowych. Na przykład routery Xiaomi, żarówki z obsługą Wi-Fi i nawilżacze są niezwykle popularne w swoich segmentach. Zwłaszcza nawilżacze Xiaomi. Te piękności sprawiły, że są na światowej scenie dzięki niesamowitej technologii i funkcjom. Sprawdzić Nawilżacz Xiaomi Cena i przegląd dla wszystkich szczegółów.

Nawilżacze istnieją już od dłuższego czasu i zasadniczo uwalniają parę do powietrza w celu zwiększenia wilgotności lub wilgoci w powietrzu. Zasadniczo nawilżacze stosowane są w celu złagodzenia przekrwienia błony śluzowej nosa i pomagają leczyć suchą skórę, usta, gardło itp. Nawilżacze mogą być również stosowane do tworzenia delikatnych aromatów poprzez zastąpienie wody olejkami eterycznymi. Jest więc sporo aplikacji.

W przeciwieństwie do zwykłych nawilżaczy, nawilżacze Xiaomi łączą innowacje, takie jak łączność bezprzewodowa IoT i zaawansowane technologie, takie jak fale ultradźwiękowe. Te niezwykłe funkcje sprawiają, że jest to produkt wysokiej jakości, który zapewnia doskonałą wydajność.

Sprawdziliśmy wiele nawilżaczy Xiaomi i opracowaliśmy listę najlepszych. Oto cena i przegląd nawilżacza Xiaomi.

Nawilżacz Xiaomi Cena i przegląd

Nawilżacz Xiaomi Cena i przegląd 2020

Nawilżacz Xiaomi 2020

# 1 – Smartmi Zhimi Humidifier 2

Smartmi Zhimi Humidifier 2 to nasz wybór najlepszego nawilżacza ogólnego, jaki możesz dziś zdobyć. Bezpośrednie ulepszenie w stosunku do oryginalnego nawilżacza Zhimi, nawilżacz Zhimi 2 jest wyposażony we wszystkie najlepsze funkcje, które ludzie uwielbiali od pierwszego, a jednocześnie oferuje nowsze, lepsze funkcje poprawiające ogólną jakość i wydajność.

 • Podobnie jak oryginał, Zhimi Humidifier 2 jest wyposażony w czyste nawilżanie wyparne, więc chociaż nie będziesz w stanie czerpać korzyści z mgły, będziesz mógł cieszyć się lepszymi i bardziej odległymi korzyściami czystego parowania. Czystsza, wyraźniejsza i bardziej naturalna funkcja parowania Zhimi Humidifier 2 utrzymuje równomierną wilgotność w pomieszczeniu i jest wolna od zanieczyszczeń.
 • Nawilżacz Zhimi 2 ma pojemność 4,0 litrów, dzięki czemu może pracować nieprzerwanie do 16 godzin. Dzięki wydajności nawilżania wynoszącej 250 ml na godzinę ten nawilżacz jest w stanie równomiernie poprawić wilgotność otoczenia w pomieszczeniach o powierzchni nawet 25-30 m2)

Zhimi Humidifier 2 posiada wiele funkcji jakości życia, w tym wyłącznik czasowy i zdalne sterowanie za pośrednictwem aplikacji Mi Home. Ma również zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczne wyłączanie zasilania, gdy zbiornik na wodę jest pusty.

Specyfikacja techniczna:

 • Marka i model: Smartmi Zhimi Humidifier 2
 • Pobór mocy i napięcie: 9 W, 220 V.
 • Powierzchnia efektywna: 25-30 m2)
 • Pojemność zbiornika: 4,0 l
 • Czas pracy: do 16 godz
 • Metoda nawilżania: wyparna, bez mgły
 • Wydajność nawilżania: 250 ml na godzinę
 • Poziom hałasu: mniej niż 36 dB
 • Wymiary (dł. X szer. X wys.): 350 mm x 350 mm x 700 mm
 • Waga: 5,17 kg
 • Dostępne funkcje: pilot zdalnego sterowania, funkcja wyłączania zasilania po opróżnieniu, wyłącznik czasowy, kontrola aplikacji mobilnej

# 2 – Aromaterapia Xiaomi HL

Jeśli szukasz bardziej przenośnego nawilżacza Xiaomi, zalecamy Aromaterapię Xiaomi HL. Mała i lekka aromaterapia Xiaomi HL jest niezwykle wszechstronna i może być używana w dowolnym miejscu do różnych celów. Jeśli chcesz nawilżyć swoją osobistą przestrzeń dla zdrowia i komfortu, aromaterapia Xiaomi HL jest doskonałym wyborem do biur i sypialni.

 • Dzięki niewielkim rozmiarom możesz nawet zabierać Aromaterapię HL na przejażdżki, trzymając ją w uchwytach na napoje w samochodzie, aby zachować świeżość i czystość samochodu.
 • Aromaterapia Xiaomi HL wykorzystuje wyładowanie mgły w celu zwiększenia wilgotności. Dzięki tej metodzie nawilżacz ten może zwiększyć wilgotność środowiska w danym obszarze, ale może także dyfundować olejki eteryczne i esencje aromatyczne, aby zapewnić delikatny, zdrowy aromat w miejscu pracy lub przestrzeni życiowej.
 • Dzięki pojemności 120 ml aromaterapia Xiaomi HL może nie być największym ani najpotężniejszym nawilżaczem, ale jest jedną z najbardziej przenośnych i lekkich opcji na rynku.

Wyposażony jest również w inteligentne funkcje wyłączania, gdy wykryje, że zbiornik jest pusty, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić o pozostawienie go włączonego. Co ciekawe, pozwala również zmienić kolor, który świeci wskaźnik, aby ustawić nastrój.

Specyfikacja techniczna:

 • Marka i model: Aromaterapia Xiaomi HL
 • Pobór mocy i napięcie: 5 W, 5 V.
 • Obszar efektywny: do 10 m2)
 • Pojemność zbiornika: 120 ml
 • Czas pracy: 6-10 godz
 • Metoda nawilżania: Odprowadzanie mgły
 • Wydajność nawilżania: 30 ml na godzinę
 • Poziom hałasu: mniej niż 36 dB
 • Wymiary (dł. X szer. X wys.): 98 mm x 98 mm x 120 mm
 • Dostępne funkcje: Wyłącz po opróżnieniu, funkcje aromaterapii

# 3 – Nawilżacz powietrza Xiaomi Deermar

Nawilżacz powietrza Xiaomi Deerma to najlepsza hybryda między rozmiarem a przenośnością. Chociaż nie jest tak duży i wydajny jak Smartmi Zhimi Humidifier 2, a nie tak przenośny i lekki jak Xiaomi HL Aromatherapy, nawilżacz powietrza Deerma jest doskonałym wyborem do instalacji na blatach i blatach. Jeśli chcesz nawilżacza do kuchni, jadalni lub podobnej mniejszej przestrzeni, nawilżacz powietrza Xiaomi Deerma jest naszym najlepszym wyborem.

 • Nawilżacz powietrza Xiaomi Deerma jest również wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak monitory temperatury, funkcja pomiaru czasu i regulowana ilość mgły, aby zwiększyć lub zmniejszyć wydajność nawilżania.
 • Włącz nawilżacz, aby stworzyć gęstą, relaksującą mgłę lub utrzymuj niską wydajność nawilżania, aby uzyskać bardziej naturalne i zdrowe środowisko. Nawilżacz powietrza Xiaomi Deerma z dużym zbiornikiem do oczyszczania wody o pojemności 5 litrów jest doskonałym rozwiązaniem do codziennego użytku domowego. Jest wyposażony w czułe i szybko reagujące przyciski dotykowe dla łatwości użytkowania.

Dzięki zaawansowanym filtrom węglowym nawilżacz powietrza Xiaomi Deerma zapewnia nie tylko równomierne nawilżanie, ale także odfiltrowuje brud, kurz i zanieczyszczenia z powietrza, tworząc czystsze i świeższe powietrze w domu lub biurze.

Specyfikacja techniczna:

 • Marka i model: nawilżacz powietrza Xiaomi Deerma
 • Pobór mocy i napięcie: 25 W, 220 V.
 • Powierzchnia efektywna: 11-20 m2)
 • Pojemność zbiornika: 5 l
 • Metoda nawilżania: odprowadzanie ciepłej mgły
 • Wydajność nawilżania: 340 ml na godzinę
 • Poziom hałasu: mniej niż 36 dB
 • Wymiary (dł. X szer. X wys.): 187 mm x 200 mm x 295 mm
 • Waga: 1,2 kg
 • Dostępne funkcje: funkcja wyłączania po opróżnieniu, czułe sterowanie dotykowe, czujnik temperatury powietrza we wnętrzu

Na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie nawilżacza?

Jeśli jesteś na rynku, aby kupić pierwszy nawilżacz lub ulepszyć swój obecny, Xiaomi jest najlepszym wyborem marki dla najlepszego połączenia jakości i kosztów. Dzięki charakterystycznemu, wysokiemu stosunkowi ceny do wydajności, szeroka gama nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza Xiaomi z pewnością będzie miała coś odpowiadającego Twoim potrzebom. Jednak przy wszystkich dostępnych opcjach wybór jednej może być trudny. Sprawdź naszą cenę nawilżacza Xiaomi i recenzję, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli chcesz kupić nawilżacz, oto najważniejsze rzeczy, na które należy zwrócić uwagę:

Efektywny obszar

W zależności od tego, gdzie chcesz użyć nawilżacza, ważne jest, aby określić efektywny obszar, w którym może on się nawilżać. Mniejsze, bardziej przenośne nawilżacze, które mogą pracować w małych przestrzeniach poniżej 10 m2) to idealne mniejsze przestrzenie, takie jak stanowiska pracy i wnętrza samochodów, a średnie nawilżacze, które działają w przestrzeniach do 20 m2) są idealne do kuchni, sypialni, łazienek itp. Jeśli chcesz korzystać z uniwersalnego nawilżacza w całym domu, większe nawilżacze wykonają zadanie.

Metoda nawilżania

Obecnie istnieją dwa rodzaje nawilżaczy, które są dostępne dla konsumentów. Nawilżacze wyparne wytwarzają czystą mgłę i wyrównują wilgotność w twoim otoczeniu, dzięki czemu są idealne, jeśli chcesz czystszego i zdrowszego powietrza. W przypadku aromaterapii, relaksu i świeżego, pachnącego powietrza najlepszym wyborem będzie nawilżacz z odprowadzaniem mgły, który jest w stanie odparować wodę, a także dyfundujące olejki eteryczne i substancje aromatyczne.

Poziom hałasu

W zależności od środowiska – czy to w miejscu pracy, czy w domu – możesz mieć różne potrzeby, jeśli chodzi o cichość nawilżacza.

Pojemność

Kolejnym punktem do rozważenia przy zakupie nawilżacza jest całkowita pojemność jego zbiornika na wodę. Pojemność zbiornika określi, jak długo nawilżacz może działać bez konieczności uzupełniania, dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę ten czynnik przy wyborze najlepszego nawilżacza dla swoich potrzeb.

Rozmiar lub współczynnik kształtu

Jeśli masz dużo miejsca w domu lub biurze, to forma nie będzie zbyt wielkim problemem, ale zawsze dobrze jest określić rozmiar i wagę każdej jednostki, aby lepiej zobaczyć, gdzie i jak będzie pasować Twoja przestrzeń.

Cena £

Oczywiście jednym z najważniejszych czynników przy zakupie jest cena. Podczas gdy tańsze marki knockoff mogą uciec od sprzedaży nawilżaczy znacznie poniżej średniej rynkowej, a podczas gdy marki wyższej klasy mogą kosztować nawet 300 USD powyżej, linia nawilżaczy Xiaomi oferuje szeroki zakres cen, które pasują do każdego budżetu. Sprawdź naszą cenę nawilżacza Xiaomi i przejrzyj wszystkie szczegóły.

Jaki jest najlepszy nawilżacz powietrza?

Podczas gdy istnieją całkiem dobre nawilżacze, najlepsze będą musiały być te z Xiaomi. Te nawilżacze są nie tylko niesamowite pod względem jakości i wydajności, ale mają także fantastyczne funkcje IoT Xiaomi.

 • Na przykład możesz kontrolować te nawilżacze ze swojego smartfona. Możesz ustawić tryby, a nawet kontrolować czas trwania emisji pary wodnej. Możesz także zmienić kolor świateł, aby ustawić nastrój i podnieść nastrój. Sprawdź naszą cenę nawilżacza Xiaomi i recenzję, aby uzyskać więcej informacji.

Add Comment

Click here to post a comment