AKTUALNOŚCI

MediaTek Dimensity 1000, procesor, który może zintegrować Redmi K30, jest widziany w AnTuTu pokonując Snapdragon 855+

mediatek

Nie ma wątpliwości, że smartfonem w tej chwili, a przynajmniej najczęściej mówi się o Redmi K30 i co w zasadzie będzie wersją globalną, Xiaomi Mi 10T. Nowa generacja pierwszego flagowego zabójcy Redmi, który spróbuje ponownie stać się ekonomiczną alternatywą dla drogich wysokiej klasy innych producentów.

Na razie, jak wielu z was wie, potwierdzono tylko jego nazwę, łączność 5G, która będzie również obsługiwać sieci NSA i SA, a także podwójny aparat do selfie wbudowany w ekran. Towarzyszą temu nowe pogłoski, takie jak wielka możliwość, że w środku widzimy nowy MediaTek Dimensity 1000, który zaobserwowano w AnTuTu zaskakującym wynikiem.

W szczególności ta pierwsza filtracja nowego procesora MediaTek ujawnia, jak firma dokonałaby wielkiego skoku pod względem wydajności, pokonując Qualcomm Snapdragon 855 Plus, a nawet Kirin 990 5G od Huawei. Główne słowa dotyczące przeszłości, które ciągną tę markę, ale które bez wątpienia mogą zacząć oznaczać pr zed i po w wysokiej skali, jak to już zrobiono z Helio G90T.Xiaomi wprowadza na rynek najnowszą aktualizację MIUI 11.1

Advertisement

W szczególności ten procesor wyprodukowany w 7 nm i utworzony przez 4x Cortex-A77 @ 2,60 GHz + 4x Cortex-A55 @ 2,00 GHz wraz z wykresem ARM Mali G77 uzyskał łącznie 511,363 punktów w wersji v8 AnTuTu. Są one podzielone na 161 266 punktów w twoim CPU i 196 097 w GPU.

W ten sposób i jeśli pogłoski się spełnią, nowy Redmi K30 lub być może jego starszy brat, Redmi K30 Pro, mogą stać się smartfonami o najwyższej wydajności rynkowej, jednocześnie będąc najbardziej ekonomicznym w przypadku procesora MediaTek, który jest zwykle związany z naprawdę niskim kosztem.

 

Add Comment

Click here to post a comment