PORADNIKI

Jak włączyć tryb ciemny w Realme X2 Pro, Realme XT, Realme X, Realme U1 i innych telefonach Realme?

Dobre wieści! Popularna ogólnosystemowa funkcja trybu ciemnego jest dostępna dla niektórych telefonów Realme, w tym Realme X2 Pro, Realme XT, Realme X, Realme U1 i innych telefonów Realme. Nie wiesz, jak włączyć funkcję trybu ciemnego na tych telefonach Realme? Poniższe samouczki pomogą ci.

Systemowa funkcja trybu ciemnego w ColorOS

Systemowy tryb ciemny to nowa funkcja oferowana przez system operacyjny Android 10, a następnie wiele najnowszych dostosowanych systemów operacyjnych, takich jak ColorOS 7 i OxygenOS 10, również obsługuje funkcję trybu ciemnego. Wśród nich ColorOS robi najlepszą robotę.Jak dodał systemową funkcję trybu ciemnego nie tylko do najnowszego ColorOS 7, ale do starszego systemu ColorOS 6.

Ponadto ColorOS przenosi funkcję trybu ciemnego na cały system na nowy poziom. Pierwotnie w systemie Android 10 i innym dostosowanym systemie operacyjnym można korzystać z ogólnosystemowego trybu ciemności tylko w obsługiwanych aplikacjach. Jednak ColorOS (ColorOS 6 i ColorOS 7) może wymusić tryb ciemny dla niektórych aplikacji innych firm, które nie obsługują funkcji trybu ciemnego. Na przykład możesz cieszyć się trybem ciemnym w aplikacji What, ale wciąż jest kilka błędów związanych z dostosowywaniem trybu ciemnego.

Które telefony Realme obsługują systemowy tryb ciemności?

Systemowa funkcja trybu ciemnego jest dostępna dla najnowszego systemu operacyjnego ColorOS 7 i niektórych części telefonów Realme działających na ColorOS 6.

Jeśli zapoznałeś się z harmonogramem aktualizacji ColorOS 7, możesz zauważyć, że telefony Realme nie otrzymają aktualizacji ColorOS 7 do lutego 2020 roku. Dlatego obecnie większość telefonów Realme nadal korzysta z ColorOS 6. Jednak w całym systemie funkcja trybu ciemnego została również dodana do niektórych telefonów Realme z najnowszą aktualizacją systemu operacyjnego ColorOS 6 lub nowszą wersją.

Advertisement

Oto lista telefonów Realme, które obsługują ogólnosystemową funkcję trybu ciemnego, obejmują one:

Realme 1

● Realme U1

● Realme 5

● Realme 5 Pro

● Realme X

● Realme XT

● Realme 3 Pro

● Realme 3

● Realme 3i

● Realme C1

● Realme C2

● Realme 2

● Realme 2 Pro

● Realme X2 Pro

● Realme X2 Pro Master Edition

Jak włączyć tryb ciemny w Realme X2 Pro, Realme XT, Realme X, Realme U1 i innych telefonach Realme?

Jeśli twoje telefony znajdują się na powyższej liście, zaktualizuj system swojego telefonu do najnowszego, abyś mógł łatwo korzystać z funkcji trybu ciemnego. Wykonaj następujące czynności, aby go aktywować:

Krok 1. Przejdź do „Ustawień” telefonu.

Krok 2. Kliknij „Realme Lab”.

Krok 3. Kliknij zakładkę „Dark Mode”.

Krok 4. Włącz przycisk „Włącz teraz”.

Krok 5. Jeśli chcesz włączyć tryb ciemny dla aplikacji innych firm, możesz kliknąć kartę „Tryb ciemny dla aplikacji innych firm”, a następnie aktywować funkcję trybu ciemnego aplikacji jeden po drugim.

to jest to! Mam nadzieję, że ten poradnik pomoże ci lepiej zrozumieć funkcję systemową trybu ciemnego w telefonach Realme.

Add Comment

Click here to post a comment