Gadżety

Jak działa środek odstraszający komary Xiaomi?

Jak działa środek odstraszający komary Xiaomi?

Ten rok był dla nas wszystkich uderzeniem w twarz. Ale niestety, sprawy jeszcze się nie skończyły, a wraz z nadejściem letnich miesięcy musimy wkrótce zmierzyć się z innym problemem: komarami i chorobami przenoszonymi przez komary. Nie alarmując alarmem, ale blokady nie będą w stanie zapobiec komarom. Jednak technologia może. Odstraszacz komarów Xiaomi może zapewnić Ci bezpieczeństwo nawet przez 90 dni na jednym pasku odstraszającym. Sprawdź nasze „Jak działa środek odstraszający komary Xiaomi?”Artykuł dla wszystkich szczegółów.

Szczerze mówiąc, problemy związane z komarami uderzyły trochę za blisko domu, ponieważ sam przeżyłem Dengue. Dlatego jestem całkowicie paranoiczny, jeśli chodzi o te małe bestie. A ponieważ nasza odporność obniża się z powodu kwarantanny, środek odstraszający komary Xiaomi jest rozwiązaniem na czas.

Teraz dowiedzmy się, jak działa środek odstraszający komary Xiaomi, ile kosztuje i co czyni go wyjątkowym w porównaniu z innymi elektronicznymi środkami odstraszającymi komary w tej przestrzeni.

Jak działa środek odstraszający komary Xiaomi?

Jak działa komary Xiaomi 2020?

Xiaomi opanowało sztukę tworzenia inteligentnych produktów, które są niedrogie i stylowe, a środek odstraszający komary nie jest wyjątkiem.

  • Komary Xiaomi to ekologiczne urządzenie, które jest proste i wygodne w użyciu. Najnowsza wersja jest wyposażona w nie ogrzewający się mechanizm wentylatora, który jest bezzapachowy i dymny. Zewnętrzna skorupa wykonana jest z ekologicznych materiałów, takich jak ABS + PP, a podstawa wykonana jest z silikonu organicznego i waży 150 gramów.
  • Odstraszacz komarów Xiaomi wykorzystuje parowanie typu wentylatora na baterie. Jest to inne i bardziej skuteczne niż tradycyjne środki odstraszające komary. Oznacza to także lepszą żywotność baterii i przenośność. Urządzenie składa się z otworów u góry iu dołu, aby skutecznie odpierać komary i inne robaki. Umieszczenie wentylatora pod tabletką odstraszającą jest celowe, ponieważ skutecznie dozuje lek.
  • Folia na górze jest produkowana przez chińską spółkę zależną Aspen pharmacy. W filmie zastosowano plaster miodu, który pomaga ulatniać się lekarstwu w repelencie tabletu.

Zastosowany lek nazywa się transflutryną, a każda tabletka zawiera 500 mg leku. Innym interesującym aspektem jest bateria guzikowa wbudowana w arkusz odstraszający, który rejestruje, ile leku zużywa się w danym momencie. Fajnie, prawda?

Przenośny środek odstraszający komary Xiaomi Mijia – Ustawiać

Odstraszacz komarów Xiaomi nie tylko dobrze wygląda z zewnątrz, ale jest również bardzo prosty w konfiguracji.

  • Aby dostać się do wewnętrznych funkcji urządzenia, musimy otworzyć górną pokrywę, która jest wolna po delikatnym popchnięciu dłoni i obróceniu w lewo. Ujawnia się repelent tabletu i obudowa baterii, a pod nim widać również cichy wentylator.
  • Pojemnik na baterie ma pasek do wyjmowania baterii, co jest wygodne i wystarczy delikatnie pociągnąć pasek, aby wymienić baterie.

Włóż tablet odstraszający do skrzynki i kliknij przycisk WŁ., A środek odstraszający komary Xiaomi działa. To jest tak proste, jak się wydaje.

Mijia Portable Mosquito – Funkcje
Advertisement

Add Comment

Click here to post a comment