Gadżety

Głośnik Xiaomi Pocket 2 Cena i przegląd

Głośnik Xiaomi Pocket 2 Cena i przegląd

Głośniki Bluetooth są jednym z najlepszych urządzeń elektronicznych, które można kupić za pieniądze. Są głośne, przenośne i są życiem każdej imprezy, a nawet podróży. Niestety nie wszystkie głośniki Bluetooth zapewniają niesamowitą jakość dźwięku i dlatego je oceniamy. Przez lata Xiaomi produkowało wiele głośników Bluetooth, które mają różne kształty i rozmiary. A dzisiaj będziemy recenzować nowy dodatek z tej rodziny – głośnik Xiaomi Pocket 2. Sprawdzić Głośnik Xiaomi Pocket 2 Cena i przegląd dla wszystkich szczegółów.

Xiaomi produkowało w przeszłości dość popularne głośniki Bluetooth, a dziś omawiamy zupełnie inną bestię – Pocket 2. To druga część cylindrycznej serii głośników Xiaomi Pocket, które są kompaktowe, które są nie tylko kompaktowe, ale także zapewniają fantastyczny dźwięk . I jak większość produktów Xiaom i, ten głośnik jest bardzo przystępny cenowo.

W każdym razie, przejdźmy do recenzji, prawda? W tej recenzji omówimy wszystkie funkcje urządzenia i to, czy jest ono warte swojej ceny! Oto cena i recenzja głośnika Xiaomi Pocket 2.

Advertisement

Głośnik Xiaomi Pocket 2 Cena i przegląd

Głośnik Xiaomi Pocket 2 Cena i przegląd 2020

W pudełku

Podobnie jak prawie wszystkie produkty Xiaomi, głośnik jest umieszczony w wytrzymałym białym kartonie z amortyzacją, aby zapewnić bezpieczeństwo głośnika. Wewnątrz pudełka znajdziesz:

 • Sam głośnik Bluetooth Xiaomi Pocket 2
 • I instrukcja obsługi

Xiaomi Mi Pocket Speaker 2 – Projekt

 • Konstrukcja jest bardzo dobrze przemyślana, a nawet materiały są wysokiej jakości i zapewniają bogate wykończenie i wytrzymałość, jakiej można oczekiwać od przenośnego głośnika.
 • Materiał zastosowany w tym urządzeniu to mieszanka poliwęglanu / akrylonitrylu-butadienu-styrenu. Jego właściwości obejmują odporność na ciepło, właściwości mechaniczne, które umożliwiają płynny przepływ dźwięku. Górna część jest wykonana z aluminium zmieszanego z anodowanym tlenkiem.
 • Możesz dostać ten głośnik w kolorze czerwonym, czarnym i srebrnym. Sugeruję skorzystanie z wersji Silver, ponieważ srebrna górna część naprawdę się wyróżnia, dzięki czemu wygląda całkiem niesamowicie.

Chociaż nazywa się Pocket 2, może nie zmieścić się w kieszeni. Jest jednak dość kompaktowy. Z łatwością mieści się w dłoni i jest świetny w dotyku. Konstrukcja jest również dość solidna, co ułatwia pakowanie i przenoszenie bez zajmowania zbyt dużej przestrzeni.

Przegląd głośników Bluetooth Mi – Funkcja i zastosowanie

Recenzja głośnika Xiaomi Pocket 2

Zastosowanie tego produktu jest dość proste. Najpierw musisz podłączyć telefon do głośnika Pocket 2 przez Bluetooth. Po podłączeniu istnieją całkiem proste sposoby sterowania głośnikiem.

 • Aluminiowe pokrętło u góry można obracać zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, co steruje głośnością. To bezpośrednio zmniejsza głośność telefonu podłączonego przez Bluetooth.
 • Górne pokrętło odgrywa również rolę, wstrzymuje i gra po naciśnięciu przycisku.
 • U podstawy urządzenia znajduje się wskaźnik LED, który informuje, kiedy urządzenie jest jedno, jest sparowane i tak dalej. Ten wskaźnik jest bardzo przydatnym powiadomieniem w dość płynnym i przejrzystym urządzeniu.
 • Moim jedynym poważnym problemem związanym z urządzeniem jest pokrętło, które można obracać jak słoik. Xiaomi nie podało żadnych danych na temat żywotności gałki, ale zgaduję, że może to stanowić problem w przyszłości.
 • Teraz dochodzimy do aspektu muzyki i jakości dźwięku. Xiaomi współpracowało z Tymphany, duńską marką akustyczną, aby zbudować głośniki dla tego urządzenia. Na tym urządzeniu próbowaliśmy basów i wysokich tonów i jest fantastyczny.

Możliwe jest odtwarzanie do 7 godzin, co jest możliwe przy akumulatorze 1200 mAh. Istnieje również funkcja dzwonienia w trybie głośnomówiącym, co oznacza, że ​​możesz komunikować się z ludźmi za pomocą głośników. Możesz go ładować przez USB za pomocą ładowarki 5,0 V.

Xiaomi Pocket Speaker 2 – Jakość dźwięku

Wydajność audio Xiaomi Pocket Speaker 2 jest całkiem dobra. Zwłaszcza biorąc pod uwagę tę kompaktową naturę urządzenia i fakt, że kosztuje on tylko około 25 $.

 • Przekonasz się, że ten głośnik oferuje naprawdę czysty dźwięk z wokalem i górą, rzucając znakomity występ. Jedynym problemem jest to, że dźwięk byłby stosunkowo mniej imponującym basem.
 • Czasami naprawdę chciałbyś, żeby bas miał więcej dźwięku, biorąc pod uwagę genialną górę i średnie dźwięki. Jeśli jednak nie jesteś super-hip-hopem, to będzie to inwestycja jak żadna inna. Biorąc to pod uwagę, za 25 $, naprawdę robi dobrą robotę pod względem jakości dźwięku.

To, co naprawdę wyróżnia ten telefon, to fakt, że głośnik ten działa niesamowicie, gdy podkręcisz głośność do granic możliwości. Zwykle głośnik w tym przedziale cenowym ma zniekształcenie czystości dźwięku, gdy głośność przekracza określony próg. Zasadniczo to zniekształcenie można przypisać jakości głośników. Dlatego możemy powiedzieć, że ten głośnik Xiaomi jest dość wysoki pod względem jakości głośników.

Głośnik Xiaomi Pocket 2 Cena i przeglądKońcowe przemyślenia

Głośnik Pocket 2 to kolejny duży hit z domu Xiaomi. Xiaomi odnosi sukcesy na rynku ze względu na ich świetne ceny i niesamowitą jakość projektowania. I po raz kolejny przynieśli je do głośnika Pocket 2.

 • To niesamowite urządzenie za świetną cenę. Opcje kolorów sprawiają, że jest to łatwy zakup, ponieważ nie można pomylić się z czernią lub bielą. Sam projekt jest zbyt uproszczony, z pokrętłem na górze pełniącym funkcję kontroli głośności i przyciskiem włączania / wyłączania.
 • Jest to urządzenie Bluetooth 4.1, co oznacza płynne odtwarzanie przez telefon. Żywotność baterii wynosząca 7 godzin jest absolutnie genialna, a dzieje się tak głównie dzięki baterii 1200 mAh.

Jakość dźwięku jest fantastyczna i jest to urządzenie, które może wyrzucić dobre wysokie tony i średnie dźwięki. Należy również wspomnieć o rozmiarze, ponieważ jest bardzo mały, co oznacza, że ​​można go nosić wszędzie. Idealny na wycieczki, imprezy i nie ma żadnych dodatkowych akcesoriów, które musisz nosić jak Google Home. To ogólnie genialne urządzenie.

Plusy

 • Idealny rozmiar, dzięki czemu jest przenośny
 • Doskonała jakość dźwięku
 • Niesamowita żywotność baterii po 7 godzinach
 • Bezproblemowa kontrola

Cons

Jak korzystać z MI Pocket Speaker 2?

Korzystanie z Mi Pocket Speaker 2 jest niezwykle proste. Wykonaj następujące czynności:

 • Aby sparować głośnik z urządzeniem inteligentnym za pomocą Bluetooth – należy dwukrotnie nacisnąć górne obrotowe pokrętło.
 • Aby włączyć / wyłączyć urządzenie – naciśnij raz pokrętło.
 • Aby kontrolować głośność – obróć pokrętło zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby zwiększyć głośność, lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aby zmniejszyć głośność.

Jak zresetować mój MI Pocket Speaker 2?

Aby zresetować głośnik kieszonkowy Xiaomi 2. Usuń sparowanie urządzenia ze wszystkimi urządzeniami inteligentnymi. Po zakończeniu naciśnij i przytrzymaj pokrętło przez 3 sekundy. To oburzy mówcę. Teraz możesz sparować go z dowolnym nowym urządzeniem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Najlepszy głośnik zewnętrzny Xiaomi

Recenzja inteligentnego głośnika z ekranem dotykowym

Xiaomi Roborock Odkurzacz 2 generacji Cena i recenzja

Add Comment

Click here to post a comment